GOOGLE SEO

Pandemi döneminde e-ticaret ile satışlarınızı arttırın.

Mona dijital web tasarımı

Google Seo'nun faydaları;

İnternet üzerinden işinizi arttırmak için arama motoru optimizasyonunun temel faydalarının bilinmesi gerekir.

Perspektif (Küresel / Bölgesel)
Hedef kitleniz için anahtar kelimeler seçerken, arama motoru optimizasyonu; küresel ve bölgesel olarak tam anlamıyla sunduğunuz şeye ihtiyacı olanların sizi ve şirketinizi bulmalarını sağlar. Arama Motoru Optimizasyonu’nun yerel ve küresel bütün potansiyel müşterilere ulaşmak isteyen kuruluşlar için birçok yararı vardır. Marka, ürün yada hizmetlerinizi ulaştırmak istediğiniz hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Hedeflenen Ziyaretçi
Arama motoru optimizasyonu, hedef kitlenin ilgi alanlarına göre belirlenen anahtar kelime(ler) ile sitenizi ziyaret eden ziyaretçi sayısını arttırır. Bu ziyaretçileri potansiyel müşteri haline getirmek arama motoru optimizasyonunun hünerlerinden biridir. Arama motoru optimizasyonu, web siteniz aracılığıyla hedeflenen site ziyaretini arttıran en değerli unsurdur. Esasen daha fazla ziyaret hedeflemek, daha fazla satış anlamına gelir.

Görünürlüğü arttırmak
Web sitesiniz Google Seo kriterlerine göre optimize edildiğinde, arama motorlarında görünürlüğü artar. Daha fazla insan internet sitenizi ziyaret edecek ve ürünlerinizin / hizmetlerinizin uluslararası arenada bilinirliği artacak.


Uzun vadeli konumlandırma
Bir web sitesi, arama motoru optimizasyonu aracılığıyla bir konum elde ettiğinde, PPC (Tıklama Başına Ödeme)’nin aksine uzun süre orada kalır. Arama motoru optimizasyonu daha ucuzdur ve diğer herhangi bir arama motoru piyasa stratejisinden daha uzun süreli bir çözümdür.


Ölçeklenebilir sonuçlar
Arama motorlarının raporlarını konumlandırarak, ziyaretçileri değiştirerek ve bu gibi diğer faktörlerle arama motoru optimizasyonunun sonuçlarının sayısını belirlemek arama motoru optimizasyonunun benzeri olmayan bir niteliğidir.

Chrome iPad

Uygun maliyetli
Arama motoru optimizasyonunun en büyük faydalarından biri de uygun maliyetli olması ve internet sitenizin en üst verimlilikte gösterilmesi için en az para gerektirmesidir.

Ücretsiz site analizi

Web sitenizin veya e-ticaret sitenizin Google' daki konumuna bakıyoruz. Size web sitenizin durumunu detaylı bir şekilde raporluyoruz.
Malatya e-ticaret firması

Ücretsiz AnalizWeb veya e-ticaret sitenizi analiz ederek sizin için raporluyoruz.

Malatya Google Seo firması

StratejiRaporlama sonucunda web sitenize uygulanacak stratejileri belirliyoruz.

Malatya sosyal medya firması

Uçmaya HazırlanınGoogle' ın belirlediği kriterler doğrultusunda Seo çalışması yapıyoruz.

Google'da üst sıralara çıkmak için hemen arayın.
Ücretsiz site ve rakip site analizi yapalım.

Adresİnönü Üni. - Malatya / Teknokent

Telefon+90 536 255 6424

Mail Adresimonadijital@gmail.com