HAKKIMIZDA

YILLARIN TECRÜBESİYLE TANIŞIN

Şirketinizi daha farkedilir yapalım.
Mona dijital kimdir?

Mona Dijital Ajans Hizmetleri olarak 15 yıl İstanbul'da hizmet verdikten sonra, hizmetlerimizi Malatya ve Doğu bölgesinde daha da yaygınlaştırmak adına Malatya Teknokent'e ofisimizi taşıdık.

Mona Dijital olarak amacımız, müşterilerimizi mevcut yerlerinden daha ileriye taşımaktır. Bunu da ileri teknoloji yazılım ve son trend tasarımlar ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere yansıtmaktayız.

Müşterilerimizin web sitelerinin tablet ve mobil uyumlu (responsive) olması, Google Seo çalışmaları yaparak bilinirliğinin arttırılması, firmalarımızı dijital alanda ileri taşımaktadır.

Kurumsal kimlik çalışmalarımızdaki özgün tasarım ve akılda kalıcılık, yine müşterilerimizi sektörlerinde ön plana çıkarıyor.

Son yılların olmazsa olmazları mobil uygulamalar... Yani kullanım kolaylığı ve kullanıcı deneyimini (ui/ux design) ön planda tutularak hazırladığımız mobil uygulamalar, son kullanıcıya en iyi kullanıcı deneyimini yaşatmak için hazırlanıyor.

Sosyal medya takibi ile, müşteri hareketlerini takip edebilir, müşterilerinizin isteklerine kulak vererek doğru ürün ve hizmeti kullanıcılarınıza ulaştırabilirsiniz.

Profesyonel ürün fotoğraf çekimi son yılların yükselen trendlerinin başında gelmektedir. Sattığınız ürününüzün detaylı, yüksek çözünürlüklü ve profesyonel olarak kullanıcılarınıza ulaştırırsanız, rakiplerinize ciddi fark atarsınız.

Video animasyon hizmetlerimizden yararlanmanın tam zamanı. Firma ve ürün tanıtım videolarınızı hazırlayarak, müşterilerinize en çarpıcı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

MÜŞTERİ
WEB SİTESİ
KURUMSAL KİMLİK
MOBİL UYGULAMA

Müşteri yorumları

Müşterilerimiz Mona Dijital hakkında neler söyledi?
 • Pana Film

  Türkiye' nin önde gelen projelerine imza atan firmamızın kalitesine yakışır işler hazırlıyorlar. Kaliteli işlere imza atan iyi profesyoneller.

  Erman Tektaş PANA FİLM
 • Sinemaya Creative

  Uzun yıllar birlikte çalıştığımız projeleri başarı ile tamamladık. Beraber çalışmaktan fazlasıyla memnun kaldık.

  Sinan Yıldırım SİNEMAYA CREATIVE
 • Anba Yayın Grubu

  Gerek kurumsal kimlik çalışmalarımızı, gerekse web ve mobil projelerimizi başarıyla tamamladıkları için teşekkür ederiz.

  Arif Burhan Tarhan ANBA YAYIN GRUBU
 • Uzmanı Kim

  Hem web arayüzümüzü hızlı bir şekilde yeniden düzenledi hemde mobil uygulamamızı son teknoloji yayına aldık sayesinde.

  Serdar Özçelik EMC BİLİŞİM
 • Bgp Network

  Kurumsal kimliğimizi, web ve mobil uygulamamızı iyikide Mona Dijital'de yaptırdık. Grafik tasarım işlerinde hala birlikte çalışmaktayız. Çok memnunuz.

  Nazlı Kılınç BGP NETWORK
 • Erva Group

  Uluslararası bir firmayız. Web sitemiz ve kurum kimliğimizin imajı pek iyi görünmüyordu. Mona Dijital müşterilerimiz karşısında prestijimizi düzeltti.

  Volkan Kılıç ERVA GROUP